Doğal afetlerden etkilenenlere yardım eli uzatmak hepimizin görevidir. Siz de alışveriş yaparak bölge halkına destek olabilirsiniz.

Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Aynı gün internet sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerinizi saat 16.00 ya kadar hazırlanıp, kargoya verilir.

Hazırlaması zaman alan özel ürünler ve kampanya dönemlerinde ki kampanyalı ürünlerin hazırlanıp, kargoya teslimi maksimum üç (3) iş gününü bulabilir. Gecikmesi durumunda sizlere bilgi verilecektir.

Üyelik formunda doldurmuş olduğunuz İsim, Soy isim, Adres ve iletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru olması, ürünün size en kısa zamanda ulaşması için önemlidir.

Ürünün teslimi sırasında, kargo görevlisi teslimatın doğru yapılması için kimlik talep edip, ürünü teslim eder.

Siparişi teslim alırken, kargo görevlisinin yanında paketi ve içerisindeki ürünleri kontrol ediniz. Hasar görmüş, içerisinde eksik ürün olan, ambalajı açılmış ürünleri teslim almayınız. Kargo firmasına “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatınız.
Eğer sistemde bulunan adreste bulunmaz ve(ya) teslim almaya yetkin şahısa – 1. Ve 2. Derece akraba – denk gelinmez ise kargo görevlisi tarafından kapınıza not bırakılır ve siparişiniz şubeye geri döner.  Bu durumda, üç (3) içerisinde siparişinizi teslim edilen şubeden gidip teslim alabilir veya ücret karşılığında adresinize teslim edilmesini talep edebilirsiniz.

Aksi takdirde 0 531 888 66 88 nolu iletişim hattımızı arayıp veya info@orenzeytin.com.tr mail adresimize yazıp teslimat durumu hakkında bilgi alabilir, yeniden teslimat yapılmasını isteyebilirsiniz.

Kargodan kaynaklanan bozulma, gecikme, açılmış ambalaj vb. tüm şikâyetlerinizin derhal (teslim ile aynı gün ve/veya ertesi gün) “www.orenzeytin.com.tr”‘ye izahatlı olarak ihbarı gerekmektedir. Süresi içinde yapılan müracaatlar müşteri memnuniyeti kapsamında değerlendirilecektir. Kötü niyetli, izahatsız ve geç yapılan bildirimlerden “www.orenzeytin.com.tr” sorumlu olmayacaktır.
el ele türkiye

Yöresel Ürünler

%100 Doğal ürünler, gelişmiş teknoloji ve işin ehli ustalar

el ele türkiye

Güvenli Alışveriş

256bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş imkanı

el ele türkiye

Hızlı Kargo

Sipariş verdiğiniz ürüler hızlı ve güvenli bir şekilde kapınızda

el ele türkiye

Online Ödeme

Kredi kartınız ile hızlı ve güvenli alışveriş

Haber Bültenimize Kayıt Olun

Keşfetmenin keyfini çıkarın, e-bültenimize hemen kayıt olun!